Hakkımızda

MT LED 2018 yılında Alanya’da kurulmuştur. Alanında uzman ekibimizle sizlere sadece Alanya’da değil Türkiye geneli hizmet vermekteyiz.

MT LED modern binalarda, hotellerde ve yeni nesil rezidans binalarda  dış cephe LED aydınlatmalarında  mimari yapıya görsel detay katmak üzere göz zevkine hitap eden  tasarımlar yapmaktadır.

Tasarımları ve uygulamalarını yapmakta olduğumuz mimari LED aydınlatma projelerinde sadece yapıya estetik katmakla kalmayıp çevre ve yapının bulunduğu konuma göre aydınlatma projeleri hazırlıyoruz. Bina LED Giydirme, yazı yazma, görsel detay gösterme özelliklerine sahip olan kendi üretimimiz  ürünlerimiz sayesinde pazar farkındalığı yaratıyoruz.

MT LED olarak mimari yapının proje mimarı tarafından hazırlanan proje hatlarına dikkat ederek  ürettiğimiz ve farklı amaçlar için kullanılan kontrol edilebilir aydınlatma teknolojisi olan ürünlerimizi binalarda kontur, çizgisel veya noktasal hatları vurgulamak için kullanıyoruz. Cephe boyama yani kontrol edilebilir RGB DMX Wallwasher ve DMX ürünlerimiz sayesinde ise geniş ve yüksek cepheleri renklendirerek farklı ambiyanslar ortaya çıkartıyoruz.